Hakkımızda

Netartı Bilgi Teknolojileri, internet teknolojilerinde yenilikçi çözümler üretmek, Ar-Ge ve ürün geliştirme yapmak üzere 2016 yılında kurulmuş girişimci bir yazılım firmasıdır.

2018 başından bu yana aktif olan ve geliştirmeye devam etmekte olduğumuz ilk projemiz, kendi işletimimizdeki kitantik.com pazaryeri e-ticaret platformudur. Bu proje paralelinde Ar-Ge hazırlıklarımız ve sektörel yazılım çözümleri konusunda müşterilerimizle yaptığımız görüşmeler devam etmektedir.

Deneyimli profesyonel ekibimiz, yazılım mühendisliği altyapımız ve yazılım geliştirme süreçlerimizle, her paydaşımıza artı değer, kalite ve beklentilerin daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

Servisler

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Tümü bilgisayar mühendisi olan ekibimiz, dünya standartlarına uygun ve proje bazında uyarlanabilir yazılım geliştirme süreç ve altyapımızla işinize özel yazılım çözümleri.

BT Danışmanlığı

BT Danışmanlığı

Yazılım Geliştirme servislerimizle birlikte kuruluşunuzun yapısına ve beklentilerinize göre esnek biçimde düzenlenen bilgi teknolojileri danışmanlık hizmetleri.

Dış Kaynak Personel

Dış Kaynak Personel

Bilgi teknolojileri projeleriniz veya operasyon yönetiminiz için, konunuza uygun niteliklerde uzman personel istihdamı.

Sistem Bütünleştirme

Sistem Bütünleştirme

Uçtan uca tüm iş ihtiyaçlarınız için gerekli bileşenlerin belirlenmesi, tedarik süreçleri, kurulumu ve bütünleştirilmesi.

İletişim